top of page
 • Do jakiego stanu realizujecie?
  Realizujemy do stanu surowego zamkniętego lub stanu deweloperskiego
 • Ile czasu trwa realizacja?
  Realizację rozpoczynamy po podpisaniu umowy oraz uzyskaniu niezbędnych pozwoleń. Czas realizacji: - opracowanie rysunków warsztatowych (przygotowanie produkcji) do 20 dni - produkcja elementów prefabrykowanych do 60 dni - montaż oraz pozostałe prace na budowie do 10 dni
 • Jak wygląda rozliczenie?
  Rozliczamy się transzami. Inwestor wpłaca transzę, za wykonanie konkretnego etapu. Po jego zakończeniu inwestor ma możliwość zweryfikowania wykonanych prac. Co do ilość transz - jesteśmy elastyczni.
 • Czy istnieje możliwość zmian w projekcie gotowym?
  Wyłącznie częściowo. Możemy dowolnie dostosować układ pomieszczeń oraz rozprowadzić instalacje według wytycznych klienta. Niemożliwe są natomiast zmiany istotne np. konstrukcyjne.
 • Czy oferujecie gwarancję?
  Oczywiście. Na każdą realizację jest udzielana gwarancja oraz rękojmia prawidłowego wykonania. Długość gwarancji jest zależna od poszczególnych elementów obiektu i wynosi do 30 lat.
 • Jaka jest gwarancja poprawnego wykonania oraz bezpieczeństwa moich pieniędzy?
  Więcej o naszej firmie można przeczytać w zakładce ,,O nas''. Firma wiąże się z marką własną, tworzoną przez wiele lat. Dodatkowo, dziesiątki zrealizowanych inwestycji potwierdzają jakość świadczonych przez nas usług. Jednak, aby zapewnić klientom maksymalne poczucie bezpieczeństwa, oferujemy dodatkową usługę w postaci zewnętrznej gwarancji zwrotu zaliczki.
 • Czy wykonujecie fundament?
  Jasne, do naszych realizacji podchodzimy kompleksowo. Wykonujemy również fundament. Możemy zaproponować dwie opcje: płyta fundamentowa lub mikropale fundamentowe. Prosimy o kontakt, przygotujemy bezpłatną kalkulację.
 • Czy montujecie również fotowoltaikę, pompę ciepła, rekuperację oraz klimatyzację?
  Jak najbardziej. Naszym celem jest jak najbardziej kompleksowe podejście do oczekiwań inwestora, a co za tym idzie, możemy wykonać pełen pakiet OZE. Są to usługi dodatkowe, wyceniane indywidualnie.
 • W jakim regionie działacie?
  Na dzień dzisiejszy realizujemy w promieniu 200km od naszej siedziby (88-400 Podgórzyn). Docelowo planujemy realizować inwestycje na terenie całego kraju.
bottom of page